Myślicie, że 168 wystaczy na ŚUM???!!!! ;( jestem zrozpaczony!!!
leukocyt
2014.07.17
17:15
Ludzie, SKOŃCZCIE PIEP*ZYĆ. Zaśmiecacie to forum bzdurami typu „mam 168 punktów i nie wiem czy sie dostanę”!!! Potrzebujecie pocieszenia czy co?! Myślicie, że ktoś wam tutaj udzieli odpowiedzi w stylu „TAK PRZEMUŚ NA PEWNO CI WYSTARCZY :*”. Opanujcie się! Macie jakie wątpliwości to przejrzyjcie sobie jak to wyglądało w poprzednich latach to zobaczycie, że to wszystko generalnie powtarza się rok w rok! Teraz znów macie to samo co było w zeszłym roku, tyle że w niektórych przypadkach wzrosło o jeden punkt a w niektórych zmaalało (z wyjątkiem uczelni, gdzie zmieniono zestaw przedmiotów).
Spokojny
2014.07.17
17:32
@leukocyt
bedziesz na granicy. Moze wrzesien….
@spokojny
kto tu zasmieca forum. Wystarczylaby jedna wiadomosc ;]
Olga
2014.07.17
17:37
ŚUM – II RANKING – KIERUNEK LEKARSKI
STUDIA STACJONARNE 171 (78%)
Aga
2014.07.17
17:39
mam pytanie, czy po złożeniu dokumentów na WUM lekarski i zaniesieniu badań lekarskich trzeba jeszcze coś wypełniać i/lub zanosić?
dostaje paranoi już że czegoś nie zrobiłam xD
Annie
2014.07.17
18:49
Wie ktoś o której pojawiają się listy z Lublina?
Aga
2014.07.17
19:02
@ malta
400 za badania? Co dokładnie obejmują?
Magda
2014.07.17
19:08
Proszę o radę. Dostałem się do Białegostoku (stoma), lecz moim nr1 jest stoma na WUMie. Muszę wybierać : zawieźć papiery do Białegostoku i czekać na listy WUMu ( jestem bardzo blisko listy przyjętych) lub nie zawozić do Białego i ryzykować czekając na WUM. Problem polega na samym przewiezieniu dokumentów. Biuro WUMu jest czynne od 9 do 12.30. Mam wątpliwości czy zdążę rano odebrać dokumenty z Białego i dostarczyć WUMowi w jeden dzień.
Mateo
2014.07.17
19:13
Annie, najprościej było zapytać przy składaniu papierów, czy to już wszystko…
ekologiczna
2014.07.17
19:16
mateo, wawa chce ksero odpisu, nie musisz mieć oryginału, nie wiem, czego wymaga biały – musisz im zostawić oryginał???
ekologiczna
2014.07.17
19:18
poza tym jak się dostaniesz do wawy, to chyba 2 dni, a więc zdążysz…
sorry, ale jakieś niedojrzałe te pytania…., czy wszyscy mają 18 lat??
ekologiczna
2014.07.17
19:19
@Magda
Na skierowaniu masz wszystko napisane. W Corten Medic(za darmo)zostałam zapisana do okulisty,neurologa, na badania, czy jestem uczulona na formalinę inne związki. Z tym wszystkim zgłaszam się do lekarza medycyny pracy i dopiero on daje zaświadczenie dla uczelni. Lekarza med. pracy też mam za darmo. W innych przychodniach wyliczyli mi 400zł.
Przy okazji odpowiem na drugie Twoje pytanie. Ankietę językową wypełniałam na miejscu.
malta
2014.07.17
19:37
@Malta a czy na tej kartce z WUM kierującej do lekarza jest napisane gdzie można iść zrobić badania? czy dowolnie? lekarz med. pracy??
MTR
2014.07.17
20:14
@Aleksandra dostałaś się gdzieś na niestacjonarne?
Ja czekam na WUM i mam 82% z bio. 76% z matmy i 57%z chemii czyli razem 215pkt ale to chyba nie starczy więc poprawiam chemie za roku i robie lic z fizjoterapii.
A na stome też składasz?
anna
2014.07.17
20:37
@ekologiczna jak tam siedziałam i składałam te dokumenty byłam za bardzo zestresowana
Annie
2014.07.17
20:40
Myślicie, że starczy 320 na woj-lek???
caty
2014.07.17
21:18
Dlaczego nie widzę listy z Bydgoszczy? Na poczcie mam stare wyniki z I listy.
PIK
2014.07.17
21:29
Czy sądzicie ,ze z wynikiem 147 mam szansę na lekarski niestacjonarny w Gdańsku ??
Czarek
2014.07.17
22:15
@MTR
Spis przychodni jest na stronie WUM rekrutacja, badania lekarskie. Nie ma tam Corten Medic na Ursynowie, ale mnie przyjęli, bo mają podpisaną umowę z WUM.
malta
2014.07.17
22:17
malta – ja załatwiałam zaświadczenie że mogę studiować na ŚUMie w moim rodzinnym mieście u lekarza medycyny pracy i myślałam że i na WUM ewentualnie przyjmą takie zaświadczenie a tu się okazuje że trzeba robić jakieś badania…
monika
2014.07.17
22:24
Prosimy o kontynuację dyskusji w nowym wątku.
Aspiryna
2014.07.17
22:29
@monika
Zadzwoń do rekrutacji na WUM i się dowiedz. Może ci przyjmą to co masz
malta
2014.07.17
22:43
malta – na razie niestety nie wiem czy mnie w ogóle na studia tam przyjmą
monika
2014.07.17
22:53
@Czarek
nie sadze…
Olga
2014.07.18
00:20
hej,czy ktoś z was wie może coś o studiach we Wrocławiu, czy uczelnia jest przyjazna studentom, bo nie wiem czy wybrać Wrocław czy Katowice;<
Karolina
2014.07.19
00:45
Zdecydowanie Wrocław!
leukocyt
2014.07.19
12:19
taaak, we Wro na dzień dobry kolokwium z całej chemii organicznej
Shaki
2014.07.19
14:14
Siema! Ja do wszystkich tych,którym nie udało się w tym roku dostać na med Zostajecie rok w domu,ew jakaś praca, a może inne studia? pozdrooo
Sylwia
2014.07.19
16:25
@Karolina Zdecydowanie Wrocław, sama jestem studentką 3 roku na leku i uważam, że nie mogłam wybrać lepiej! Wiadomo czasem jest ciężko, ale to tak jak wszędzie. Patrząc jeszcze z innej strony, Wrocław to piękne, studenckie miasto, a Śląsk (pochodzę z Bytomia) to chyba najpaskudniejszy region w Polsce. Tak więc polecam Wrocław i do (może)zobaczenia na uczelni!
Komentarzy: 2745
-->-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.18
-
2014.07.19
-
2014.07.19
-
2014.07.19
-
2014.07.19
-
2014.07.19
-->Lena a z dwuprzedmiotowych ile masz?
Kasia
17:04
Myślicie, że 168 wystaczy na ŚUM???!!!! ;( jestem zrozpaczony!!!
leukocyt
17:15
Ludzie, SKOŃCZCIE PIEP*ZYĆ. Zaśmiecacie to forum bzdurami typu „mam 168 punktów i nie wiem czy sie dostanę”!!! Potrzebujecie pocieszenia czy co?! Myślicie, że ktoś wam tutaj udzieli odpowiedzi w stylu „TAK PRZEMUŚ NA PEWNO CI WYSTARCZY :*”. Opanujcie się! Macie jakie wątpliwości to przejrzyjcie sobie jak to wyglądało w poprzednich latach to zobaczycie, że to wszystko generalnie powtarza się rok w rok! Teraz znów macie to samo co było w zeszłym roku, tyle że w niektórych przypadkach wzrosło o jeden punkt a w niektórych zmaalało (z wyjątkiem uczelni, gdzie zmieniono zestaw przedmiotów).
Spokojny
17:32
@leukocyt
bedziesz na granicy. Moze wrzesien….
@spokojny
kto tu zasmieca forum. Wystarczylaby jedna wiadomosc ;]
Olga
17:37
ŚUM – II RANKING – KIERUNEK LEKARSKI
STUDIA STACJONARNE 171 (78%)
Aga
17:39
mam pytanie, czy po złożeniu dokumentów na WUM lekarski i zaniesieniu badań lekarskich trzeba jeszcze coś wypełniać i/lub zanosić?
dostaje paranoi już że czegoś nie zrobiłam xD
Annie
18:49
Wie ktoś o której pojawiają się listy z Lublina?
Aga
19:02
@ malta
400 za badania? Co dokładnie obejmują?
Magda
19:08
Proszę o radę. Dostałem się do Białegostoku (stoma), lecz moim nr1 jest stoma na WUMie. Muszę wybierać : zawieźć papiery do Białegostoku i czekać na listy WUMu ( jestem bardzo blisko listy przyjętych) lub nie zawozić do Białego i ryzykować czekając na WUM. Problem polega na samym przewiezieniu dokumentów. Biuro WUMu jest czynne od 9 do 12.30. Mam wątpliwości czy zdążę rano odebrać dokumenty z Białego i dostarczyć WUMowi w jeden dzień.
Mateo
19:13
Annie, najprościej było zapytać przy składaniu papierów, czy to już wszystko…
ekologiczna
19:16
mateo, wawa chce ksero odpisu, nie musisz mieć oryginału, nie wiem, czego wymaga biały – musisz im zostawić oryginał???
ekologiczna
19:18
poza tym jak się dostaniesz do wawy, to chyba 2 dni, a więc zdążysz…
sorry, ale jakieś niedojrzałe te pytania…., czy wszyscy mają 18 lat??
ekologiczna
19:19
@Magda
Na skierowaniu masz wszystko napisane. W Corten Medic(za darmo)zostałam zapisana do okulisty,neurologa, na badania, czy jestem uczulona na formalinę inne związki. Z tym wszystkim zgłaszam się do lekarza medycyny pracy i dopiero on daje zaświadczenie dla uczelni. Lekarza med. pracy też mam za darmo. W innych przychodniach wyliczyli mi 400zł.
Przy okazji odpowiem na drugie Twoje pytanie. Ankietę językową wypełniałam na miejscu.
malta
19:37
@Malta a czy na tej kartce z WUM kierującej do lekarza jest napisane gdzie można iść zrobić badania? czy dowolnie? lekarz med. pracy??
MTR
20:14
@Aleksandra dostałaś się gdzieś na niestacjonarne?
Ja czekam na WUM i mam 82% z bio. 76% z matmy i 57%z chemii czyli razem 215pkt ale to chyba nie starczy więc poprawiam chemie za roku i robie lic z fizjoterapii.
A na stome też składasz?
anna
20:37
@ekologiczna jak tam siedziałam i składałam te dokumenty byłam za bardzo zestresowana
Annie
20:40
Myślicie, że starczy 320 na woj-lek???
caty
21:18
Dlaczego nie widzę listy z Bydgoszczy? Na poczcie mam stare wyniki z I listy.
PIK
21:29
Czy sądzicie ,ze z wynikiem 147 mam szansę na lekarski niestacjonarny w Gdańsku ??
Czarek
22:15
@MTR
Spis przychodni jest na stronie WUM rekrutacja, badania lekarskie. Nie ma tam Corten Medic na Ursynowie, ale mnie przyjęli, bo mają podpisaną umowę z WUM.
malta
22:17
malta – ja załatwiałam zaświadczenie że mogę studiować na ŚUMie w moim rodzinnym mieście u lekarza medycyny pracy i myślałam że i na WUM ewentualnie przyjmą takie zaświadczenie a tu się okazuje że trzeba robić jakieś badania…
monika
22:24
Prosimy o kontynuację dyskusji w nowym wątku.
Aspiryna
22:29
@monika
Zadzwoń do rekrutacji na WUM i się dowiedz. Może ci przyjmą to co masz
malta
22:43
malta – na razie niestety nie wiem czy mnie w ogóle na studia tam przyjmą
monika
22:53
@Czarek
nie sadze…
Olga
00:20
hej,czy ktoś z was wie może coś o studiach we Wrocławiu, czy uczelnia jest przyjazna studentom, bo nie wiem czy wybrać Wrocław czy Katowice;<
Karolina
00:45
Zdecydowanie Wrocław!
leukocyt
12:19
taaak, we Wro na dzień dobry kolokwium z całej chemii organicznej
Shaki
14:14
Siema! Ja do wszystkich tych,którym nie udało się w tym roku dostać na med
Zostajecie rok w domu,ew jakaś praca, a może inne studia? pozdrooo
Sylwia
16:25
@Karolina Zdecydowanie Wrocław, sama jestem studentką 3 roku na leku i uważam, że nie mogłam wybrać lepiej! Wiadomo czasem jest ciężko, ale to tak jak wszędzie. Patrząc jeszcze z innej strony, Wrocław to piękne, studenckie miasto, a Śląsk (pochodzę z Bytomia) to chyba najpaskudniejszy region w Polsce. Tak więc polecam Wrocław i do (może)zobaczenia na uczelni!
kasik
23:21