czyli we Wrocku na lek jest wyższy próg niż rok temu w Wawie…
piernisio
2014.07.08
15:48
a lek-dent ?
Bartek
2014.07.08
15:49
cholera ale wysoko, mam nadzieję, że na drugiej będzie spory spadek
Asia
2014.07.08
15:52
:O !!
Maturzystka
2014.07.08
15:54
To jak obstawiacie pierwszy próg na CMUJ, nie ma szans że spadnie poniżej 280, nie? Zaczynam wątpić w to, że się dostanę
Agata
2014.07.08
15:57
Spokojnie, wiadomo, że Wrocław ma wysoki próg, bo patrzcie ile tam osób jest na 1 miejsce. Ponad 50, więc nie ma się co sugerować
Wrockiem gdy myślisz o innej uczelni.
Melatonina
2014.07.08
16:00
hmm.. no coz zawsze wrocek mil pierwszy prog wyzszy niz wawa a potem spadal szybciej… Myslec troche
pirydyna
2014.07.08
16:01
jak tu myśleć w takim stresie?
piernisio
2014.07.08
16:03
Dajcie linka do rankingu na stomę?
MartaW
2014.07.08
16:04
skąd macie wyniki ze stomatologii? gdzie jest lista?
Jest takie coś jak ranking gdzie są wszyscy ustawieni w kolejności. Jestem 326 a przyjętych jest 223.
sara
2014.07.08
16:18
gdzie jest lista na stomatologię?! czy tylko ja widzę jedynie na lekarski, a reszty nie ma?
Ewa
2014.07.08
16:20
czy tylko ja widzę jedynie na lekarski, a reszty nie ma?
Ewa
2014.07.08
16:20
też widzę tylko na lekarski
piernisio
2014.07.08
16:20
Ja na stome też nie znalazłam.
sara
2014.07.08
16:20
luz ziomeczki jak dostanę się do wawy to zwolnię miejsce we wrocku.
xD
2014.07.08
16:21
To bardzo dobrze. Licze że przesunę się o te 103 miejsca.
sara
2014.07.08
16:23
Jest gdzieś informacja o tym, ile kandydatów przypada na 1 miejsce na poszczególne uczelnie? Jak to sprawdzić?
Agata
2014.07.08
16:23
zastanówcie się na ile uczelni aplikujecie i pierwsze powiedzmy 400 osób to nie ci sami na wszystkich uczelniach z wyjątkiem olimpijczyków bo oni wybierają uczelnie jedną
Adam
2014.07.08
16:24
miejmy nadzieje, zeby sie progi namedycyne.eu sprawdziły!!
kuba
2014.07.08
16:27
Szkoda,że tylko lekarski widać, dajcie znać jak będzie stoma i farmacja
Domi
2014.07.08
16:30
@kuba, wątpię, chociaż bardzo bym chciała ;P
alex
2014.07.08
16:30
@Domi farmacja już jest:)
Zuza
2014.07.08
16:30
myśle, ze sporo info mozna wyciągnac na podstawie tej listy z Wroclawia. Moze sie ktos pokusi o jakies statystki
kuba
2014.07.08
16:32
@ogórek Wszystko z Tobą w porządku?
Melatonina
2014.07.08
16:34
mysliscie ze jak jestem 629 z 267 pkt na liscie we Wrocku to sie dostane na poznijeszych listach?
bizon
2014.07.08
16:37
moje statystyki są takie, że brakuje mi 9 pkt, a to jest 370 osób…, ale na 2-przedmiotowych byłabym wyżej
Komentarzy: 2745
-->-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-
2014.07.08
-->czyli we Wrocku na lek jest wyższy próg niż rok temu w Wawie…
piernisio
15:48
a lek-dent ?
Bartek
15:49
cholera ale wysoko, mam nadzieję, że na drugiej będzie spory spadek
Asia
15:52
:O !!
Maturzystka
15:54
To jak obstawiacie pierwszy próg na CMUJ, nie ma szans że spadnie poniżej 280, nie?
Zaczynam wątpić w to, że się dostanę
Agata
15:57
Spokojnie, wiadomo, że Wrocław ma wysoki próg, bo patrzcie ile tam osób jest na 1 miejsce. Ponad 50, więc nie ma się co sugerować
Wrockiem gdy myślisz o innej uczelni.
Melatonina
16:00
hmm.. no coz zawsze wrocek mil pierwszy prog wyzszy niz wawa a potem spadal szybciej… Myslec troche
pirydyna
16:01
jak tu myśleć w takim stresie?
piernisio
16:03
Dajcie linka do rankingu na stomę?
MartaW
16:04
skąd macie wyniki ze stomatologii? gdzie jest lista?
Krystian
16:14
Kurcze 103 osoby przede mną na lekarski.
sara
16:16
http://www.rekrutacja.umed.wroc.pl/wl_listy.html
Agata
16:16
@sara jak to sprawdziłaś?
Agata
16:17
Jest takie coś jak ranking gdzie są wszyscy ustawieni w kolejności. Jestem 326 a przyjętych jest 223.
sara
16:18
gdzie jest lista na stomatologię?! czy tylko ja widzę jedynie na lekarski, a reszty nie ma?
Ewa
16:20
czy tylko ja widzę jedynie na lekarski, a reszty nie ma?
Ewa
16:20
też widzę tylko na lekarski
piernisio
16:20
Ja na stome też nie znalazłam.
sara
16:20
luz ziomeczki jak dostanę się do wawy to zwolnię miejsce we wrocku.
xD
16:21
To bardzo dobrze. Licze że przesunę się o te 103 miejsca.
sara
16:23
Jest gdzieś informacja o tym, ile kandydatów przypada na 1 miejsce na poszczególne uczelnie?
Jak to sprawdzić?
Agata
16:23
zastanówcie się na ile uczelni aplikujecie i pierwsze powiedzmy 400 osób to nie ci sami na wszystkich uczelniach z wyjątkiem olimpijczyków bo oni wybierają uczelnie jedną
Adam
16:24
miejmy nadzieje, zeby sie progi namedycyne.eu sprawdziły!!
kuba
16:27
Szkoda,że tylko lekarski widać, dajcie znać jak będzie stoma i farmacja
Domi
16:30
@kuba, wątpię, chociaż bardzo bym chciała ;P
alex
16:30
@Domi farmacja już jest:)
Zuza
16:30
myśle, ze sporo info mozna wyciągnac na podstawie tej listy z Wroclawia. Moze sie ktos pokusi o jakies statystki
kuba
16:32
@ogórek Wszystko z Tobą w porządku?
Melatonina
16:34
mysliscie ze jak jestem 629 z 267 pkt na liscie we Wrocku to sie dostane na poznijeszych listach?
bizon
16:37
moje statystyki są takie, że brakuje mi 9 pkt, a to jest 370 osób…, ale na 2-przedmiotowych byłabym wyżej
ekologiczna
16:38