Monika-to trzymam kciuki za WUM! Ja czekam na razie na Bydzię no i na ŚUM,zobaczymy jak to będzie
Sylwia
2014.07.17
12:33
Sylwia – nie dziękuję,zobaczymy jak będzie
monika
2014.07.17
12:40
@monika – tak, dokładnie z Lublina się przenoszą. Ja sama mam do wyboru teraz Lublin lub ŚUM i mam małą zagwozdkę Chyba jednak wybiorę Lublin, bo studiuje tam 5 moich znajomych i bardzo sobie chwalą podejście do studenta właśnie, a o ŚUMie słyszałam jakieś plotki o przesiewie po 1 roku, których potwierdzenia jednak nigdzie nie mogę znaleźć…
Monia
2014.07.17
12:42
Monia – ja jestem na ŚUMie, bo przegapiłam termin rekrutacji do Lublina… ale czekam na WUM. jednak słyszałam, że i ten przesiew po 1 roku jest do przejścia
monika
2014.07.17
12:47
a czy wie ktoś czy trzeba jakoś potwierdzać dalszy udział w rekrutacji na WUMie? czy nie i oni po prostu będą rozsyłać info w miarę zwalniania się miejsc?
monika
2014.07.17
12:51
wszyscy zainteresowani WUMem – przed momentem dzwoniłam do WKR kierunku lekarskiego i pani powiedziała że w miarę zwalniania się miejsc będą dobierali osoby z listy rezerwowej. o mojej 29. pozycji na rezerwowej pani powiedziała: „i mało i dużo”. interpretację zostawiam Wam. prosiła o sprawdzanie swojego konta rekrutacyjnego i powiedziała że czasem też dzwonią do kandydatów jeśli zostają oni automatycznie zakwalifikowani. na koniec powiedziała „nie trać nadziei”, co Wam przekazuję i za nas wszystkich trzymam kciuki!
monika
2014.07.17
13:17
Będą rozsyłać info, dzwoniłam przed chwilą do komisji rekrutacyjnej.
eska
2014.07.17
13:25
eska – myślę że teraz po II liście w Krakowie z Warszawy trochę ludzi porezygnuje…
monika
2014.07.17
13:41
ŚUM lekarski 171..
em
2014.07.17
13:51
Mam pytanie do ludzi, którzy dostali się już na WUM. W dziekanacie poinformowali mnie, że mam wypełnić ankietę językową, która podobno dwa dni temu pojawiła się w systemie. Czy u was rzeczywiście się pojawiła, bo ja jej nie mam;)
Magda
2014.07.17
14:00
Monika, siedzę jak na szpilkach, bo nie złożyłam na SUM, do Bydgoszczy. Chociaż jestem z Warszawy to miałabym jakieś koło ratunkowe.
Myślałam,że moje 269 do Warszawy wystarczy. A tu … . Jestem na WUMie 11.
eska
2014.07.17
14:18
Bydgoszcz lek 85,3
Olga
2014.07.17
14:22
Jaki próg w Bydgoszczy po drugiej liście?
Tusia
2014.07.17
14:23
eska – ja jestem na ŚUMie w razie czego, ale jeśli tylko z WUMu przyjdzie info, że się dostałam, przewożę dokumenty bez zastanowienia. ja jestem 29. na WUMie i ciągle mam nadzieję, że ludzie poodpadają ze względu na Wrocław czy Kraków…
monika
2014.07.17
14:27
Też wam się nie zmieniło miejsce na liście rezerwowej w Bydgoszczy?
Pati
2014.07.17
14:39
Ankieta językowa jest dostępna na koncie kandydata na WUM.
Po zalogowaniu się klikasz na „aplikacje” , a nastepnie wybierasz „pokaż aplikację” i na dole pod wynikani powinien być link właśnie z ankietą językową.
Sam jak składałem dokumenty to ankiety wypełnialiśmy na miejscu pisemnie.
Filozof
2014.07.17
14:41
zwalniam Katosy (lek)
Majlo
2014.07.17
14:44
@Pati
miejsce sie nie zmienia, ale nr osoby na liscie jako ostatniej sie zmienia. Teraz osoba z nr 477 jako ostatnia jest zakwalifikowana. Od 478 to rezerwa
Olga
2014.07.17
14:46
@Majlo: we love you i gratulacje
liczi
2014.07.17
15:02
Dzięki
Tzn. dzisiaj się dostałem do Bydgoszczy i Katowic, do drugiego nie składam, podejrzewam, że podobnie postąpi wiele osób i próg spadnie już poniżej 170
Majlo
2014.07.17
15:07
@Alek następna lista na stomę na ŚUM 21 lipca
ELKA
2014.07.17
15:10
Majlo graty i dzięki! Ja muszę do Bydgoszczy jechać złożyć dokumenty bo jestem na rezerwowej, ale wole Katowice
awesome
2014.07.17
15:12
@eska @ monika
Chyba za dużo panikujecie. Z takimi wynikami na pewno dostaniecie się na WUM. Ja już załatwiam badania lekarskie. Radzę wam Corten Medic na Ursynowie. Oni jako jedyni przyjęli mnie na bezpłatne badania. Reszta sobie życzyła od 400zł w górę
malta
2014.07.17
15:25
@Olga
A gdzie widzisz wiadomość która osoba jako ostatnia się dostała?
Pati
2014.07.17
15:27
Warszawa jest zdecydowanie najdroższa.Też są opłaty za
indeks, legitymacje i traktowane jest to jako coś oczywistego. Jak chodzi o dalszą droge zawodową po studiach to zdecydowanie zależy od samego siebie.Ale skoro w Wawie najwięcej osób przyjmują to jest najciężej się wybić. Może na niestacj spadnie poniżej 215
magda
2014.07.17
15:31
@Pati
wejdz na forum. Tam sa wyniki z II listy rankingowej. Prog/nr pozycji ost osoby przyjetej/ilosc aplikujacych
Olga
2014.07.17
15:52
Próg do Bydgoszczy po drugiej liście to 85,3
Tusia
2014.07.17
16:05
Hej
Jak myślicie 213pkt gdzie może być na niestacjao(82%bio,)?Proszę o odpowiedz
lena
2014.07.17
16:15
@lena, a z bio + chemii jaki wynik?
Aleksandra
2014.07.17
16:34
Jak myślicie jest możliwe żeby dostać się do WUM z 55 miejsca rezerwowego?
Komentarzy: 2745
-->-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-
2014.07.17
-->Monika-to trzymam kciuki za WUM!
Ja czekam na razie na Bydzię no i na ŚUM,zobaczymy jak to będzie
Sylwia
12:33
Sylwia – nie dziękuję,zobaczymy jak będzie
monika
12:40
@monika – tak, dokładnie z Lublina się przenoszą. Ja sama mam do wyboru teraz Lublin lub ŚUM i mam małą zagwozdkę
Chyba jednak wybiorę Lublin, bo studiuje tam 5 moich znajomych i bardzo sobie chwalą podejście do studenta właśnie, a o ŚUMie słyszałam jakieś plotki o przesiewie po 1 roku, których potwierdzenia jednak nigdzie nie mogę znaleźć…
Monia
12:42
Monia – ja jestem na ŚUMie, bo przegapiłam termin rekrutacji do Lublina… ale czekam na WUM. jednak słyszałam, że i ten przesiew po 1 roku jest do przejścia
monika
12:47
a czy wie ktoś czy trzeba jakoś potwierdzać dalszy udział w rekrutacji na WUMie? czy nie i oni po prostu będą rozsyłać info w miarę zwalniania się miejsc?
monika
12:51
wszyscy zainteresowani WUMem – przed momentem dzwoniłam do WKR kierunku lekarskiego i pani powiedziała że w miarę zwalniania się miejsc będą dobierali osoby z listy rezerwowej. o mojej 29. pozycji na rezerwowej pani powiedziała: „i mało i dużo”. interpretację zostawiam Wam. prosiła o sprawdzanie swojego konta rekrutacyjnego i powiedziała że czasem też dzwonią do kandydatów jeśli zostają oni automatycznie zakwalifikowani. na koniec powiedziała „nie trać nadziei”, co Wam przekazuję i za nas wszystkich trzymam kciuki!
monika
13:17
Będą rozsyłać info, dzwoniłam przed chwilą do komisji rekrutacyjnej.
eska
13:25
eska – myślę że teraz po II liście w Krakowie z Warszawy trochę ludzi porezygnuje…
monika
13:41
ŚUM lekarski 171..
em
13:51
Mam pytanie do ludzi, którzy dostali się już na WUM. W dziekanacie poinformowali mnie, że mam wypełnić ankietę językową, która podobno dwa dni temu pojawiła się w systemie. Czy u was rzeczywiście się pojawiła, bo ja jej nie mam;)
Magda
14:00
Monika, siedzę jak na szpilkach, bo nie złożyłam na SUM, do Bydgoszczy. Chociaż jestem z Warszawy to miałabym jakieś koło ratunkowe.
Myślałam,że moje 269 do Warszawy wystarczy. A tu … . Jestem na WUMie 11.
eska
14:18
Bydgoszcz lek 85,3
Olga
14:22
Jaki próg w Bydgoszczy po drugiej liście?
Tusia
14:23
eska – ja jestem na ŚUMie w razie czego, ale jeśli tylko z WUMu przyjdzie info, że się dostałam, przewożę dokumenty bez zastanowienia. ja jestem 29. na WUMie i ciągle mam nadzieję, że ludzie poodpadają ze względu na Wrocław czy Kraków…
monika
14:27
Też wam się nie zmieniło miejsce na liście rezerwowej w Bydgoszczy?
Pati
14:39
Ankieta językowa jest dostępna na koncie kandydata na WUM.
Po zalogowaniu się klikasz na „aplikacje” , a nastepnie wybierasz „pokaż aplikację” i na dole pod wynikani powinien być link właśnie z ankietą językową.
Sam jak składałem dokumenty to ankiety wypełnialiśmy na miejscu pisemnie.
Filozof
14:41
zwalniam Katosy (lek)
Majlo
14:44
@Pati
miejsce sie nie zmienia, ale nr osoby na liscie jako ostatniej sie zmienia. Teraz osoba z nr 477 jako ostatnia jest zakwalifikowana. Od 478 to rezerwa
Olga
14:46
@Majlo: we love you
i gratulacje
liczi
15:02
Dzięki
Tzn. dzisiaj się dostałem do Bydgoszczy i Katowic, do drugiego nie składam, podejrzewam, że podobnie postąpi wiele osób i próg spadnie już poniżej 170
Majlo
15:07
@Alek następna lista na stomę na ŚUM 21 lipca
ELKA
15:10
Majlo graty i dzięki!
Ja muszę do Bydgoszczy jechać złożyć dokumenty bo jestem na rezerwowej, ale wole Katowice
awesome
15:12
@eska @ monika
Chyba za dużo panikujecie. Z takimi wynikami na pewno dostaniecie się na WUM. Ja już załatwiam badania lekarskie. Radzę wam Corten Medic na Ursynowie. Oni jako jedyni przyjęli mnie na bezpłatne badania. Reszta sobie życzyła od 400zł w górę
malta
15:25
@Olga
A gdzie widzisz wiadomość która osoba jako ostatnia się dostała?
Pati
15:27
Warszawa jest zdecydowanie najdroższa.Też są opłaty za
indeks, legitymacje i traktowane jest to jako coś oczywistego. Jak chodzi o dalszą droge zawodową po studiach to zdecydowanie zależy od samego siebie.Ale skoro w Wawie najwięcej osób przyjmują to jest najciężej się wybić. Może na niestacj spadnie poniżej 215
magda
15:31
@Pati
wejdz na forum. Tam sa wyniki z II listy rankingowej. Prog/nr pozycji ost osoby przyjetej/ilosc aplikujacych
Olga
15:52
Próg do Bydgoszczy po drugiej liście to 85,3
Tusia
16:05
Hej
Jak myślicie 213pkt gdzie może być na niestacjao(82%bio,)?Proszę o odpowiedz
lena
16:15
@lena, a z bio + chemii jaki wynik?
Aleksandra
16:34
Jak myślicie jest możliwe żeby dostać się do WUM z 55 miejsca rezerwowego?
Tusia
16:51