@262 ja tez mam 262 ale jestem nizej niz ty i tak juz na 90 % nie ma szans
Student
2016.09.13
14:40
Jak myslicie o ile miejsc moze przesunac sie jeszcze stoma stacjo na wum?
Wojciech
2016.09.13
14:41
jak myslicie do ilu spadnie lek na ŚUMie jutro?
hejj
2016.09.13
14:51
@hejj myślę, że 80% 162
chlorella
2016.09.13
14:53
Myślicie że stoma w Lublinie spadnie do 160(77%)? W większości miast listy ładnie się przesuwają a w Lublinie ledwo co się ruszają więc już tracę nadzieję
Orzeszek
2016.09.13
14:53
162 w końcu na SUM i tak wejdzie całe i na pewno zahaczy o 161
:D
2016.09.13
14:54
Czy myślicie ze jest szansa na 159 na wojlek?
Kasia
2016.09.13
14:54
Czy ktoś wie czy są jakieś przesunięcia na WUM, UJ lub UMP?
MRO
2016.09.13
14:55
a myslicie ze wejdzie jeszcze na SUM 161 (78)?
hejj
2016.09.13
14:55
hej jak myślicie czy Bydgoszcz spadnie do końca rezerwy 81,2
leniwiec
2016.09.13
14:57
Cześć! Jak myślicie, jest szansa, że na PUM przesunie się o 15 miejsc pod rezerwowymi?
Cyprofloksacyna
2016.09.13
14:58
Cokolwiek teraz wejdzie, to bedzie sukces tych osób bo tak niskich progów nie bedzie przez kolejne lata pewnie.
:D
2016.09.13
14:59
Dzisiaj oficjalnie zwolniłam miejsce na niestacjo lek WUM. W przyszłym tygodniu zwolnię niestacjo stome Wrocław. gratuluje osobom które dostaną sie na moje miejsce!
Okularnica
2016.09.13
15:05
Hej, jak to jest z rezygnacją na PUM? Znalazłam wzór podania o rezygnację, wysyłam je tylko czy warto też napisać maila do działu rekrutacji, że zwalniam miejsce, żeby szybciej mieli dostęp do niego inni oczekujący?
dim
2016.09.13
15:05
nie wiem czy wiecie ale w Szczecinie na PUM na dzienny lekarski i dzienny lek-dentystyczny dostały się z odwołania 2 osoby, których punkty to odpowiednio: 138pkt i 140pkt. Ja mam 162 i decyzje dostalam negatywna, widać w takim razie na co patrza nasze wspaniale komisję zwróciły uwagę.
Co za kraj
Wiktoria
2016.09.13
15:08
Wiktoria, może złożyły szybciej? Swoją droga, po co odwołania pisac, skoro na PUM jeszcze dają nowe listy? Nie zamknęli jeszcze rekrutacji przecież…
farmaceuta
2016.09.13
15:11
Okularnica, jeszcze raz gratuluję:)))
Nie słyszałaś czasem w rekrutacji na WUM czy dużo osób zwolniło lek niestacjo od zak. rekrutacji?:)
Anka
2016.09.13
15:12
pisalam juz do rzecznika praw studenta będę informować na bieżąco, bo now po to poprawiam i staram się tyle lat, żeby miejsce po znajomości przyznawane było w taki a nie inny sposób
Wiktoria
2016.09.13
15:13
Wiktoria, a Ty dostałaś decyzję o nieprzyjeciu? Tylko takie coś jest podstawą do odwołania tak naprawde?!
farmaceuta
2016.09.13
15:15
jeśli osoby z listy z miejsc 800+ się nie ddostaja a ludzie nr tysiąc siedemset…. 800 miejsc dalej się dostaja no to zastanowcie się…
Wiktoria
2016.09.13
15:15
Czy dziekanka jest możliwa na 1-szym roku?
babanowo
2016.09.13
15:15
Wiktoria, dostały się na stacjo osoby z 138 i 140 pkt??? Dobrze zrozumiałam? Przecież nawet na niestacjo na PUM jest próg 157…
Anka
2016.09.13
15:15
Wiktoria
to nie jest możliwe, nie wierzę w to
listy idą cały czas
Tom
2016.09.13
15:16
ja tez nie wierze a jednak
Wiktoria
2016.09.13
15:20
Wiktoria, no rozumiem Twój gniew… Ale jak miałaś 162. A tyle teraz wynoszą progi na PUM, to czemu się nie dostałaś i pisalas odwołanie?
farmaceuta
2016.09.13
15:21
Słuchajcie spamujcie znajomym żeby rezygnowali z uczelni na które nie idą ORAZ jak najszybciej składali podania o przeniesienie na swój rok. Na gumed widzę że jest najniższy próg od 5 lat i sporo ludzi będzie się przenosić z wieczorowych. Nie wszyscy są wykreślenj mimo że dostali się jakiś czas temu. Musi to iść sprawniej bo inaczej się nie przemieli i w październiku będzie trochę za późno…
Hejdygo
2016.09.13
15:24
@p
miejsc niby na SUM jest 650 ale dopełniają listy do 660 zwykle, czasem nawet ponad te 660
Co do spadku jutro SUM lek do 162 (80) to wydaje mi się, że to się nie uda. 29 osób dokonało dziś wpisu. Jutro pewnie drugie tyle więc 60 miejsc. Zostanie 36 miejsc więc wezmą cale 162 (82) których jest 30. Zostanie im 6 miejsc bo nie mogą wziąć całego 162 (80) bo ich jest aż 32 osoby. to przecież nie wezmą 26 osób nadmiaru…
162
2016.09.13
15:28
Wiktoria@ czemu pisałaś odwołanie, skoro próg jest właśnie 162 i rekrutacja trwa nadal?
Ela
2016.09.13
15:30
Małe ale do @Hejdygo i paru innych osób: dlaczego sądzicie, że ludzie, którzy się przenoszą z niestacjo na stacjo nie zajmują miejsc? Nie będą uczęszczać na zajęcia danego roczniku, ale pieniądze na ich studia nie wezmą się z powietrza, tylko z puli dla bieżącego roku
Komentarzy: 39554
-->-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-
2016.09.13
-->@UMP
Ela
14:39
@262 ja tez mam 262 ale jestem nizej niz ty i tak juz na 90 % nie ma szans
Student
14:40
Jak myslicie o ile miejsc moze przesunac sie jeszcze stoma stacjo na wum?
Wojciech
14:41
jak myslicie do ilu spadnie lek na ŚUMie jutro?
hejj
14:51
@hejj myślę, że 80% 162
chlorella
14:53
Myślicie że stoma w Lublinie spadnie do 160(77%)? W większości miast listy ładnie się przesuwają a w Lublinie ledwo co się ruszają więc już tracę nadzieję
Orzeszek
14:53
162 w końcu na SUM i tak wejdzie całe i na pewno zahaczy o 161
:D
14:54
Czy myślicie ze jest szansa na 159 na wojlek?
Kasia
14:54
Czy ktoś wie czy są jakieś przesunięcia na WUM, UJ lub UMP?
MRO
14:55
a myslicie ze wejdzie jeszcze na SUM 161 (78)?
hejj
14:55
hej jak myślicie czy Bydgoszcz spadnie do końca rezerwy 81,2
leniwiec
14:57
Cześć! Jak myślicie, jest szansa, że na PUM przesunie się o 15 miejsc pod rezerwowymi?
Cyprofloksacyna
14:58
Cokolwiek teraz wejdzie, to bedzie sukces tych osób bo tak niskich progów nie bedzie przez kolejne lata pewnie.
:D
14:59
Dzisiaj oficjalnie zwolniłam miejsce na niestacjo lek WUM. W przyszłym tygodniu zwolnię niestacjo stome Wrocław.
gratuluje osobom które dostaną sie na moje miejsce!
Okularnica
15:05
Hej, jak to jest z rezygnacją na PUM? Znalazłam wzór podania o rezygnację, wysyłam je tylko czy warto też napisać maila do działu rekrutacji, że zwalniam miejsce, żeby szybciej mieli dostęp do niego inni oczekujący?
dim
15:05
nie wiem czy wiecie ale w Szczecinie na PUM na dzienny lekarski i dzienny lek-dentystyczny dostały się z odwołania 2 osoby, których punkty to odpowiednio: 138pkt i 140pkt. Ja mam 162 i decyzje dostalam negatywna, widać w takim razie na co patrza nasze wspaniale komisję zwróciły uwagę.
Co za kraj
Wiktoria
15:08
Wiktoria, może złożyły szybciej? Swoją droga, po co odwołania pisac, skoro na PUM jeszcze dają nowe listy? Nie zamknęli jeszcze rekrutacji przecież…
farmaceuta
15:11
Okularnica, jeszcze raz gratuluję:)))
Nie słyszałaś czasem w rekrutacji na WUM czy dużo osób zwolniło lek niestacjo od zak. rekrutacji?:)
Anka
15:12
pisalam juz do rzecznika praw studenta będę informować na bieżąco, bo now po to poprawiam i staram się tyle lat, żeby miejsce po znajomości przyznawane było w taki a nie inny sposób
Wiktoria
15:13
Wiktoria, a Ty dostałaś decyzję o nieprzyjeciu? Tylko takie coś jest podstawą do odwołania tak naprawde?!
farmaceuta
15:15
jeśli osoby z listy z miejsc 800+ się nie ddostaja a ludzie nr tysiąc siedemset…. 800 miejsc dalej się dostaja no to zastanowcie się…
Wiktoria
15:15
Czy dziekanka jest możliwa na 1-szym roku?
babanowo
15:15
Wiktoria, dostały się na stacjo osoby z 138 i 140 pkt??? Dobrze zrozumiałam? Przecież nawet na niestacjo na PUM jest próg 157…
Anka
15:15
Wiktoria
to nie jest możliwe, nie wierzę w to
listy idą cały czas
Tom
15:16
ja tez nie wierze a jednak
Wiktoria
15:20
Wiktoria, no rozumiem Twój gniew… Ale jak miałaś 162. A tyle teraz wynoszą progi na PUM, to czemu się nie dostałaś i pisalas odwołanie?
farmaceuta
15:21
Słuchajcie spamujcie znajomym żeby rezygnowali z uczelni na które nie idą ORAZ jak najszybciej składali podania o przeniesienie na swój rok. Na gumed widzę że jest najniższy próg od 5 lat i sporo ludzi będzie się przenosić z wieczorowych. Nie wszyscy są wykreślenj mimo że dostali się jakiś czas temu. Musi to iść sprawniej bo inaczej się nie przemieli i w październiku będzie trochę za późno…
Hejdygo
15:24
@p
miejsc niby na SUM jest 650 ale dopełniają listy do 660 zwykle, czasem nawet ponad te 660
Co do spadku jutro SUM lek do 162 (80) to wydaje mi się, że to się nie uda. 29 osób dokonało dziś wpisu. Jutro pewnie drugie tyle więc 60 miejsc. Zostanie 36 miejsc więc wezmą cale 162 (82) których jest 30. Zostanie im 6 miejsc bo nie mogą wziąć całego 162 (80) bo ich jest aż 32 osoby. to przecież nie wezmą 26 osób nadmiaru…
162
15:28
Wiktoria@ czemu pisałaś odwołanie, skoro próg jest właśnie 162 i rekrutacja trwa nadal?
Ela
15:30
Małe ale do @Hejdygo i paru innych osób: dlaczego sądzicie, że ludzie, którzy się przenoszą z niestacjo na stacjo nie zajmują miejsc? Nie będą uczęszczać na zajęcia danego roczniku, ale pieniądze na ich studia nie wezmą się z powietrza, tylko z puli dla bieżącego roku
mmm
15:30