Najbliższe terminy publikacji list rankingowych:

PONIEDZIAŁEK: 

-LUBLIN(lek-dent)
-ŚUM(lek-dent)
-GDAŃSK
-ZIELONA GÓRA

WTOREK: 

-BIAŁYSTOK
-ŚUM(lekarski)
-SZCZECIN
-LUBLIN(lekarski)
-WROCŁAW

Komentarzy: 39554

-->
  1. @UMP

    Ela

    2016.09.13
    14:39

  2. @262 ja tez mam 262 ale jestem nizej niz ty i tak juz na 90 % nie ma szans

    Student

    2016.09.13
    14:40

  3. Jak myslicie o ile miejsc moze przesunac sie jeszcze stoma stacjo na wum?

    Wojciech

    2016.09.13
    14:41

  4. jak myslicie do ilu spadnie lek na ŚUMie jutro?

    hejj

    2016.09.13
    14:51

  5. @hejj myślę, że 80% 162

    chlorella

    2016.09.13
    14:53

  6. Myślicie że stoma w Lublinie spadnie do 160(77%)? W większości miast listy ładnie się przesuwają a w Lublinie ledwo co się ruszają więc już tracę nadzieję :(

    Orzeszek

    2016.09.13
    14:53

  7. 162 w końcu na SUM i tak wejdzie całe i na pewno zahaczy o 161

    :D

    2016.09.13
    14:54

  8. Czy myślicie ze jest szansa na 159 na wojlek?

    Kasia

    2016.09.13
    14:54

  9. Czy ktoś wie czy są jakieś przesunięcia na WUM, UJ lub UMP?

    MRO

    2016.09.13
    14:55

  10. a myslicie ze wejdzie jeszcze na SUM 161 (78)?

    hejj

    2016.09.13
    14:55

  11. hej jak myślicie czy Bydgoszcz spadnie do końca rezerwy 81,2

    leniwiec

    2016.09.13
    14:57

  12. Cześć! Jak myślicie, jest szansa, że na PUM przesunie się o 15 miejsc pod rezerwowymi?

    Cyprofloksacyna

    2016.09.13
    14:58

  13. Cokolwiek teraz wejdzie, to bedzie sukces tych osób bo tak niskich progów nie bedzie przez kolejne lata pewnie.

    :D

    2016.09.13
    14:59

  14. Dzisiaj oficjalnie zwolniłam miejsce na niestacjo lek WUM. W przyszłym tygodniu zwolnię niestacjo stome Wrocław. :) gratuluje osobom które dostaną sie na moje miejsce!

    Okularnica

    2016.09.13
    15:05

  15. Hej, jak to jest z rezygnacją na PUM? Znalazłam wzór podania o rezygnację, wysyłam je tylko czy warto też napisać maila do działu rekrutacji, że zwalniam miejsce, żeby szybciej mieli dostęp do niego inni oczekujący?

    dim

    2016.09.13
    15:05

  16. nie wiem czy wiecie ale w Szczecinie na PUM na dzienny lekarski i dzienny lek-dentystyczny dostały się z odwołania 2 osoby, których punkty to odpowiednio: 138pkt i 140pkt. Ja mam 162 i decyzje dostalam negatywna, widać w takim razie na co patrza nasze wspaniale komisję zwróciły uwagę.
    Co za kraj

    Wiktoria

    2016.09.13
    15:08

  17. Wiktoria, może złożyły szybciej? Swoją droga, po co odwołania pisac, skoro na PUM jeszcze dają nowe listy? Nie zamknęli jeszcze rekrutacji przecież…

    farmaceuta

    2016.09.13
    15:11

  18. Okularnica, jeszcze raz gratuluję:)))
    Nie słyszałaś czasem w rekrutacji na WUM czy dużo osób zwolniło lek niestacjo od zak. rekrutacji?:)

    Anka

    2016.09.13
    15:12

  19. pisalam juz do rzecznika praw studenta będę informować na bieżąco, bo now po to poprawiam i staram się tyle lat, żeby miejsce po znajomości przyznawane było w taki a nie inny sposób

    Wiktoria

    2016.09.13
    15:13

  20. Wiktoria, a Ty dostałaś decyzję o nieprzyjeciu? Tylko takie coś jest podstawą do odwołania tak naprawde?!

    farmaceuta

    2016.09.13
    15:15

  21. jeśli osoby z listy z miejsc 800+ się nie ddostaja a ludzie nr tysiąc siedemset…. 800 miejsc dalej się dostaja no to zastanowcie się…

    Wiktoria

    2016.09.13
    15:15

  22. Czy dziekanka jest możliwa na 1-szym roku?

    babanowo

    2016.09.13
    15:15

  23. Wiktoria, dostały się na stacjo osoby z 138 i 140 pkt??? Dobrze zrozumiałam? Przecież nawet na niestacjo na PUM jest próg 157…

    Anka

    2016.09.13
    15:15

  24. Wiktoria
    to nie jest możliwe, nie wierzę w to
    listy idą cały czas

    Tom

    2016.09.13
    15:16

  25. ja tez nie wierze a jednak

    Wiktoria

    2016.09.13
    15:20

  26. Wiktoria, no rozumiem Twój gniew… Ale jak miałaś 162. A tyle teraz wynoszą progi na PUM, to czemu się nie dostałaś i pisalas odwołanie?

    farmaceuta

    2016.09.13
    15:21

  27. Słuchajcie spamujcie znajomym żeby rezygnowali z uczelni na które nie idą ORAZ jak najszybciej składali podania o przeniesienie na swój rok. Na gumed widzę że jest najniższy próg od 5 lat i sporo ludzi będzie się przenosić z wieczorowych. Nie wszyscy są wykreślenj mimo że dostali się jakiś czas temu. Musi to iść sprawniej bo inaczej się nie przemieli i w październiku będzie trochę za późno…

    Hejdygo

    2016.09.13
    15:24

  28. @p
    miejsc niby na SUM jest 650 ale dopełniają listy do 660 zwykle, czasem nawet ponad te 660

    Co do spadku jutro SUM lek do 162 (80) to wydaje mi się, że to się nie uda. 29 osób dokonało dziś wpisu. Jutro pewnie drugie tyle więc 60 miejsc. Zostanie 36 miejsc więc wezmą cale 162 (82) których jest 30. Zostanie im 6 miejsc bo nie mogą wziąć całego 162 (80) bo ich jest aż 32 osoby. to przecież nie wezmą 26 osób nadmiaru…

    162

    2016.09.13
    15:28

  29. Wiktoria@ czemu pisałaś odwołanie, skoro próg jest właśnie 162 i rekrutacja trwa nadal?

    Ela

    2016.09.13
    15:30

  30. Małe ale do @Hejdygo i paru innych osób: dlaczego sądzicie, że ludzie, którzy się przenoszą z niestacjo na stacjo nie zajmują miejsc? Nie będą uczęszczać na zajęcia danego roczniku, ale pieniądze na ich studia nie wezmą się z powietrza, tylko z puli dla bieżącego roku

    mmm

    2016.09.13
    15:30

-->
×