Najbliższe terminy publikacji list rankingowych:

PONIEDZIAŁEK: 

-LUBLIN(lek-dent)
-ŚUM(lek-dent)
-GDAŃSK
-ZIELONA GÓRA

WTOREK: 

-BIAŁYSTOK
-ŚUM(lekarski)
-SZCZECIN
-LUBLIN(lekarski)
-WROCŁAW

Komentarzy: 39554

-->
  1. @tygrys wejdzie 165(78) na gumed? Nie wiem czy podpisywać umowe na mieszkanie w Bydgoszczy.

    Gumed

    2016.09.12
    17:48

  2. Hej :) Dostalam sie na lek do Zabrza, a bardzo chcialabym przeniesc sie do Katowic. Czy jest ktos chetny na zamiane? Czy w ogole jest to mozliwe ?

    Klaudia

    2016.09.12
    17:50

  3. zosia Rzeszów chyba nie rozumie co to jest drugi nabór, a co to jest uzupełnienie list z pierwszego naboru….

    kati234

    2016.09.12
    17:56

  4. proszę rezygnujcie z Kielc!!!

    H2SO4

    2016.09.12
    18:05

  5. Drogie Dzieci, nadal uważam, że próg we wroc moze spaść do 261, co nie znaczy oczywiście że tak będzie – nie jestem jasnowidzem i nie wiem co czai sie w umysłach ludzi których pesele znajdują sie na liscie przyjetych, pisalam o tym w komentarzu na tym drugim forum możecie sobie poczytać. Na liscie we wro jest bardzo dużo ludzi z wysokimi wynikami bio+chem i to nie jest tak ze oni czekają na inna uczelnie – oni juz dawno dostali się praktycznie wszędzie. Ci z nich którzy nie zamierzają tam iść i do tej pory nie wycofali papierow – no to sora ale nie liczcie, że w ogóle to zrobią. Jesli lista sie przesunie to pewnie w prazdzierniku. a co do poprawkowiczow, no to nie myślcie, że poszli na pocztę. Oni poszli na wódkę. Luzujcie majty, jak nie w tym roku to za rok, a jak nie za rok to za dwa. W sumie poprawianie matury jest nawet spoko, idzie sie przyzwyczaić, później człowiekowi czegoś brakuje.

    Morświn

    2016.09.12
    18:08

  6. asdf, bo mam kilka osób z klasy, ktorym kibicuję, a składali w różne miejsca i nadal czekają. Wiec… Jest jutro jakaś lista gdzieś?

    lekarz

    2016.09.12
    18:11

  7. @krkrk jak to odwolan? Dlatego zaczyna mnie ten krk drzanic, to jest chore, maja tam taki bajzel, ze faktycznie jeszcze moment i nawet jak sie tam dostane,to wybieram uczelnie na ktorej wszystko mam juz jasne i ustalone od dawna, niby taki prestiż a rekrutacje de facto zatrzymali na lipcu i dalej rece rozlozone i nikt nic nie wie

    Aga

    2016.09.12
    18:13

  8. Nie rozumiem ludzi co chcą do Katowic zamiast do Zabrza. :D Bliska mi osoba studiuje w Zabrzu i nie jest różowo ale z tego co mówi to nadal lepiej niż w Kato.

    lomors

    2016.09.12
    18:14

  9. @morswin widzę że jesteś wierząca ale w 261 to może wierzyć tylko naiwniak skoro do tej pory te osoby się nie wycofały to znaczy że tam idą i tyle nie wiem dlaczego akurat Wrocław ale tak jest

    Student

    2016.09.12
    18:27

  10. Agakow
    Tak na pum można wysłać dokumenty pocztą :)

    cukss007

    2016.09.12
    18:33

  11. @Student, nie wiesz dlaczego akurat Wrocław? Bo Wrocław, czyt. Breslau ma uznanie na Zachodzie. Nie chodzi tu o żaden oficjalny ranking uczelni, ale o to, że u naszych sąsiadów ta uczelnia po prostu liczy się, co za tym idzie łatwiej o praktykę, staż( nieźle za to płacą ) i o późniejszą pracę.
    W dzisiejszych trudnych czasach ludzie po porostu się tym kierują.

    Sven

    2016.09.12
    18:40

  12. @Student
    A ja nie wiem, czemu tyle ludzi dziwi się, że ludzie z wysokimi wynikami chcą iść do Wrocławia. Dobra uczelnia z w miarę normalnym podejściem do studenta, a zalet miasta chyba nie muszę nikomu przedstawiać.
    Oczywiście trzymam za Was kciuki

    pestek

    2016.09.12
    18:42

  13. @pestek za mnie już nie musisz bo 262(94) nie wejdzie ale może ludzie z 263 wejdą

    Student

    2016.09.12
    19:03

  14. @Student, będą jeszcze 4 listy. Jest duża szansa, że wejdziesz!

    Sven

    2016.09.12
    19:06

  15. pasjonuja mnie osoby ktore są na 2,3 roku i przeżywają bardziej rekrutację niż ci którzy się jeszcze nie dostali …

    rok

    2016.09.12
    19:08

  16. Jeśli duża oznacza 1% to tak XD ale ja nie mam złudzeń nawet jeśli w środę spadnie o jakieś 20!!!!! osób to w piątek znowu będzie pusta jeśli co najmniej 45-50 osób już przyjętych się nie wycofa (zakładając że 30 osób przede mną nie złoży dokumentów) to ja nie mam szans ale trudno nie tylko ja poległem ;)

    Student

    2016.09.12
    19:10

  17. @H2SO4

    Nie warto trust me

    Fire2

    2016.09.12
    19:10

  18. HALO nie traćcie nadziei na Olsztyn, moja rezygnacja tam wpłynęła i jest to odnotowane na koncie rekrutacyjnym :) sa szanse na wolne miejsca także czekajcie cierpliwie! Powodzenia

    Gigi

    2016.09.12
    19:18

  19. @ Klaudia,jest mozliwe,tylko musisz kogos znalezc,kto chce isc do Zabrza

    cd

    2016.09.12
    19:26

  20. Ma ktos jakies info z Łodzi?

    sel

    2016.09.12
    19:36

  21. jak murem o sciane, „PRÓG WE WROC MOŻE SPAŚĆ DO 261, CO NIE ZNACZY OCZYWIŚCIE ŻE TAK BĘDZIE – NIE JESTEM JASNOWIDZEM I NIE WIEM CO CZAI SIĘ W UMYSŁACH LUDZI KTÓRYCH PESELE ZNAJDUJĄ SIĘ NA LIŚCIE PRZYJĘTYCH” czy ja cos napisalam o wierze? wiara w progi na medycyne, nieźle. tym bardziej ze mam 260 punktow. tak, to prawda, ja wierze gleboko ze ci ktorzy maja 261 i wiecej moga byc spokojni, jak juz sie dostana to moje zycie stanie sie piekniejsze, no po prostu ja nie moge. wy macie wszyscy jakies zaburzenia, wahania nastroju. siedzicie tutaj, jak lista sie pojawi wszyscy: „ooooo nie, nie spadnie, nawet 262 nie wejdzie.” potem, jeden dzien pozniej emocje opadaja i: „Tygrys, czy 262 wejdzie?” a na nastepny dzien znowu lista i znowu zdziwienie ze nagle sie 100 osob nie wycofalo papierow i wiadomo: „oooo nawet 263 nie wejdzie!” a na nastepny co? no oczywiscie: „Tygrysku, nasz najmadrzejszy, Ty wszysko wiesz, wiemy ze pisales swoje prognozy na tym forum juz dziesiec tysiecy razy ale powiedz nam jeszcze raz – czy 262 wejdzie?” skoro tak beznadziejnie wyglada sytuacja no to nie wiem po co tu siedzicie, przeciez 262 nie wejdzie. ba, nawet 263 nie wejdzie. te wasze przewidywania to za pszeproszeniem o kant dupy rozbic.

    Morświn

    2016.09.12
    19:41

  22. @ Morświn
    Taka już ludzka natura i nic tego nie zmieni. Za rok pewnie będzie to samo :( No chyba, że coś zmieni się w zasadach rekrutacji, ale w to szczerzę wątpię :(

    drago

    2016.09.12
    19:46

  23. przepraszam, zrobilam blad ortograficzny na koncu, pozdrawiam, trzymam kciuki za wszystkich 261+ , wierze ze sie dostaniecie

    Morświn

    2016.09.12
    19:48

  24. grochem o sciane, sora, bez jaj

    Morświn

    2016.09.12
    19:57

  25. Ma ktoś jakieś info co do rekrutacji w Rzeszowie ?

    Marlena

    2016.09.12
    19:59

  26. Dzisiaj zwolniłem stomę PUM i farmację UMP, pozdrawiam czekających <3

    2ez

    2016.09.12
    20:03

  27. jakich jutro list mozna sie spodziewac?

    mukanju

    2016.09.12
    20:03

  28. @Lomors znam 6 osób z Kato i 2 z Zabrza i wszyscy narzekają na ilość nauki (jak wszyscy wszędzie na leku), ale jeżeli chodzi o same zajęcia to w Katowicach nie trzeba jeździć po Śląsku no i jest Centrum Zajebistości :D. A poza tym w Zabrzu to patrząc na miasto można depresji dostać, w Kato chociaż centrum jest ładne.

    Ewelina

    2016.09.12
    20:03

  29. @ Marlena
    Jakaś dziewczyna pisała, że będzie jutro w dziekanacie. Raczej niczego się nie dowie, chociaż trzymam za nią kciuki. Jeśli ja mam strzelać to do 15 niczego się nie dowiemy. Bo wtedy kończy się sesja i wtedy niezależnie od spraw związanych z rekrutacją siły wyższe Urz będą musiały spotkać się chociażby po to aby rozpatrzeć wnioski o komisy, przedłużenia sesji itp.

    drago

    2016.09.12
    20:05

  30. ŚUM: czy zaświadczenie lekarskie mogę dosłać pocztą?

    babanowo

    2016.09.12
    20:15

-->
×