TERAZ WIEDZA

TerazWiedza.pl – kompleksowe przygotowanie do matury rozszerzonej z biologii.

Autorzy portalu namedycyne.eu mają przyjemność polecić osobom przygotowującym się do rozszerzonej matury z biologii materiały Oficyny Multimedialnej TERAZ WIEDZA.

TerazWiedza to jedyny w Polsce, w pełni multimedialny system kursów biologii rozszerzonej. Pomysłodawcą i współtwórcą platformy jest znany w środowisku „biol-chemów” Waldemar Lewiński, autor kultowych książek pomocniczych oraz jednych z najlepszych podręczników do biologii.

W ramach platformy e-learningowej uczeń realizuje kompletny kurs rozszerzonej biologii polskiego liceum zgodny z podstawą programową w postaci wykładów wideo, analiz zadań maturalnych i pytań testowych. Autorzy w zrozumiały sposób tłumaczą zagadnienia od podstaw, szczegółowo analizują etapy procesów z wykorzystaniem animacji i modeli 3D, a użytkownik sam decyduje, jaki zakres materiału chce zasubskrybować.

Osobom kandydującym na kierunek lekarski i lekarsko-dentystyczny rekomendujemy najbardziej kompleksowy pakiet „Teraz Biologia”. Pozwala on:

-zrealizować 200 lekcji biologii (ponad 205 godziny wykładów i analiz) – profesjonalnie wytłumaczone niemal wszystkie zagadnienia objęte programem nauczania biologii w liceum ogólnokształcącym,
-przejrzeć analizy (na wideo) specjalnych zadań maturalnych na każdy dzień powtórek,
-rozwiązać 1200 posegregowanych zadań maturalnych (CKE i autorskich),
-rozwiązać ponad 500 elektronicznych pytań testowych zgrupowanych w 16 testów.

W naszej ocenie platforma TerazWiedza jest obecnie najbardziej optymalną, najwygodniejszą i jednocześnie najtańszą drogą do uzyskania najwyższego wyniku z rozszerzonej biologii na maturze 2018.
Przed zakupem możliwe jest przetestowanie platformy w darmowym kursie demonstracyjnym.

Uwaga! Czytelnicy bloga namedycyne.eu otrzymują rabat 10% na wszystkie warianty pakietu TerazBiologia po wpisaniu kodu: namedycyne10