Mail

///WĄTEK DO DYSKUSJI///

Komentarzy: 10483

 1. Wszyscy zgadzamy się, że najwyższe wykształcenie nie tylko daje nam informacje, ale sprawia, że nasze życie w harmonii z całego istnienia, Preply jest tutaj z nauki współczesnej zabawy, dołącz korepetycje z chemii w Gdańsku http://preply.com/pl/gdansk/korepetycje-z-chemia

  Anka12

  2015.12.25
  04:06

 2. Serdecznie Zapraszamy!
  Bukowiński Państwowy Uniwersytet Medyczny
  Rekrutacja 2016/2017 jest otwarta na kierunki:

  Lekarski Dentystyczny Farmaceutyczny
  http://www.kieruneklekarski.com
  +48517859700
  Oficjalne wyłączne przedstawicielstwo rekrutacyjne w Polsce.

  Serdecznie zapraszamy przyszłych obecnych i aktualnie przygotowujących się do powtórek maturzystów!

  Już dziś z nami zacznij przygotowania do rozpoczęcia studiowania medycyny. Nasz wielojęzyczny zespół wykładowców już czeka by pomoc ci rozpocząć studia na fakultecie przygotowawczym. Natomiast jeżeli podstawowa komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla ciebie, szanowny abituriencie, żadnego wyzwania, uwierz w siebie, bo na pewno dasz radę rozpocząć studiowanie od razu na pierwszym roku studiów lekarskich, albowiem nauka medycyny nawet w języku angielskim jest dużo prostszym wyzwaniem niż zdanie IETLS na 7.5 (ew. Chemia/Biologia/Fizyka=50/75/100%). Który po ukończeniu studiów j.w. nie jest nigdy więcej wymagany.

  Zapewniamy naukę wykładowego języka w trakcie uzupełniania wiedzy z przedmiotów szkolnych od podstaw. Dlatego listę wymagań ograniczamy do posiadania świadectwa maturalnego.

  O PRZYJĘCIU NA STUDIA DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZŁOŻONYCH WNIOSKÓW! ;-)

  ROK AKADEMICKI ROZPOCZYNA SIĘ 1 WRZEŚNIA 2016?!

  BSMU

  2016.04.11
  23:27

 3. @maretek
  jestem w podobnej sytuacji, oryginały mam na innym kierunku, a ponadto nie było mnie w kraju. więc się spóźniłam z dowiezieniem papierów do poznania na uzupełniającej liście. co mogę napisać w takim odwołaniu/prośbie o przyjęcie na studia?

  Ola

  2016.08.19
  14:09

Twój adres e-mail nie będzie wyświetlany ani przekazywany innym podmiotom. Pola wymagane oznaczono *.

*

*

Wpisz swój komentarz: