Starter na Śląski Uniwersytet Medyczny – KATOWICE – lekarski

Po raz trzeci prezentujemy zestaw kompleksowych materiałów, niezbędnych do bezproblemowego zaliczenia I roku medycyny. Materiały są aktualne na rok akademicki 2018/2019.

W formie elektronicznej (3 płyty DVD, łącznie 12,3 GB):
Wszystkie poniższe materiały zostały uporządkowane według przedmiotów:
1.ANATOMIA – opracowania na każde KOLOKWIUM (zdjęcia, bazy pytań na kolokwia semestralne, spisane ‘szpilki’, notatki z zajęć i wykładów), kompletna BAZA PYTAŃ na EGZAMIN TEORETYCZNY I PRAKTYCZNY, pytania z zaliczeń DOPUSZCZENIOWYCH, ATLASY i KSIĄŻKI w PDF, opisane preparaty RTG na zajęcia, opisane preparaty sekcyjne na każde kolokwium i egzamin.
2.BIOFIZYKA – opracowane PYTANIA na EGZAMIN, karty pracy, obowiązujące KSIĄŻKI, uczelniane SKRYPTY.
3.BIOLOGIA MOLEKULARNA – KARTY PRACY, KOLOKWIA, obowiązujące książki, wszystkie PREZENTACJE z zajęć, SKRYPTY, WYKŁADY, BAZY PYTAŃ na KOLOKWIA i EGZAMIN, pytania z WEJŚCIÓWEK, opracowany SYLLABUS.
4.DIAGNOSTYKA OBRAZOWA – PREZENTACJE z zajęć, opisane zdjęcia RTG i TK, baza pytań na ZALICZENIE i WEJŚCIÓWKI.
5.ETYKA – SEMINARIA, WYKŁADY, opracowane pytania na ZALICZENIE, SKRYPT.
6.GENETYKA – BAZA PYTAŃ na ZALICZENIE, wymagane książki, NOTATKI z zajęć, PREZENTACJE z zajęć, syllabus.
7.HISTOLOGIA – obowiązująca BAZA PYTAŃ z każdego układu, wymagane książki i atlasy, NOTATKI z każdych zajęć, SKRYPTY, syllabusy, zeskanowany ZESZYT z histologii, SZKIEŁKA i ich opisy, preparaty mikroskopowe, materiały na egzamin PRAKTYCZNY, wszystkie WYKŁADY, opracowane BAZY PYTAŃ na KOLOKWIA SEMESTRALNE i EGZAMIN.
8.HISTORIA MEDYCYNY – 3 obowiązujące książki(PDF), prezentacje z zajęć.
9. JĘZYK ANGIELSKI – kurs Callana, książki, obowiązujące rozdziały z podręcznika, ZALICZENIA.
10. MEDYCYNA RATUNKOWA – obowiązująca BAZA PYTAŃ, filmy z platformy e-learningowej, WYTYCZNE, prezentacje z zajęć, uczelniane SKRYPTY i pomoce naukowe.
11. PRAKTYKA PO I ROKU – informacje, program i umowy dot. praktyk.
12. PSYCHOLOGIA – prezentacje ŚUM na zajęcia, SKRYPT uczelniany, WYKŁADY, ZALICZENIA i KOLOKWIA.
13. SOCJOLOGIA MEDYCZNA – opracowane pytania na ZALICZENIE końcowe, opracowane KOLOKWIA, prezentacje na zajęcia, obowiązujące rozdziały podręcznika, plan zajęć.
14. ZDROWIE PUBLICZNE – TESTY ZALICZENIOWE, spisane SEMINARIA, opracowane pytania na EGZAMIN, spisane notatki z zajęć, prezentacje z ŚUM, regulaminy zajęć.

Koszt całości to 50zł, w celu zakupu prosimy o wypełnienie FORMULARZA ZAKUPU.

Uwaga: W przypadku płatności przelewem z góry wysyłka pocztą jest za darmo, zaś w przypadku płatności ‘za pobraniem’ za wysyłkę doliczamy 12zł.

W razie pytań, prosimy o kontakt poprzez prywatną wiadomość naszego profilu na FB (Rekrutacja na Medycynę) lub przez e-mail: namedycyne.eu@gmail.com