Starter na Uniwersytet Medyczny w Łodzi – kierunek lekarski i wojskowo-lekarski

Świetny odbiór materiałów w ubiegłych latach skłonił nas do przygotowania kolejnej edycji zestawu kompleksowych materiałów, niezbędnych do bezproblemowego zaliczenia I roku Medycyny na UMED w Łodzi. Materiały są aktualne na rok akademicki 2018/2019.

W formie elektronicznej (wysyłka pocztą – 4 płyty DVD, łącznie 16,7 GB):
Wszystkie poniższe materiały zostały uporządkowane według przedmiotów:
1. ANATOMIA – Pytania na wszystkie KOLOKWIA oraz EGZAMIN, atlasy, książki, liczne opracowania, notatki, prezentacje, wykłady i notatki z wykładów, relacje i wskazówki na egzamin i zaliczenia.
2. BIOFIZYKA – Opracowania laboratoriów, pytania na KOLOKWIA i EGZAMIN, liczne opracowania, niezbędne książki i skrypty + wszystkie WYKŁADY.
3. BIOLOGIA MEDYCZNA – Materiały i zdjęcia na każde ćwiczenie, materiały na egzamin praktyczny, dużo pytań i opracowań na EGZAMIN i KOLOKWIA, wykłady, wszystkie prelekcje, protokoły doświadczeń, tabele pasożytów, opracowany zeszyt.
4. CHEMIA Z BIOCHEMIĄ STATYCZNĄ – Pytania, bardzo dużo opracowań na zajęcia, ćwiczenia, pytania z wejściówek, książki, skrypty + wykłady.
5. EMBRIOLOGIA – dużo pytań na EGZAMIN i KOLOKWIA + wykłady, opracowania, notatki i streszczenia z zajęć.
6. FILOZOFIA MEDYCYNY – wszystkie wykłady.
7. HISTOLOGIA I CYTOLOGIA – wszystkie zdjęcia obowiązujących preparatów i elektronogramów na egzamin praktyczny, pytania na egzamin i kolokwia, opisy i opracowania tkanek i metod histologicznych, książki, prelekcje, wykłady.
8. INFORMATYKA – instrukcja użytkowania obowiązującego programu, PRACA ZALICZENIOWA
9. PIERWSZA POMOC I ELEMENTY PIELĘGNIARSTWA – Wymagane do zaliczenia prezentacje, WYTYCZNE, spisane ZALICZENIA, WYKŁADY
10. JĘZYK ANGIELSKI – Oba testy semestralne, notatki z zajęć.

Koszt całości to 50zł, w celu zakupu prosimy o wypełnienie FORMULARZA ZAKUPU.

Uwaga: W przypadku płatności przelewem z góry wysyłka pocztą jest za darmo, zaś w przypadku płatności ‘za pobraniem’ za wysyłkę doliczamy 12zł.

W razie pytań, prosimy o kontakt poprzez prywatną wiadomość naszego profilu na FB (Rekrutacja na Medycynę) lub przez e-mail: namedycyne.eu@gmail.com