Bezstresowa rekrutacja na Medycynę na Bukowiński Państwowy Uniwersytet Medyczny

Kieruneklekarski.com

Szanowni Abiturienci i zainteresowani Rodzice,

Serdecznie zapraszamy maturzystów: przyszłych, obecnych i aktualnie przygotowujących się do poprawek – do zrealizowania swojego marzenia i zapewnienie sobie gwarantowanej godnej przyszłości zawodowej, a mianowicie pracy w najbardziej poszukiwanym w Polsce zawodzie- zawodzie Lekarza. Poziom wynagrodzeń lekarzy nareszcie i w RP wyrównał się z zarobkami elitarnych grup zawodowych, a często nawet przekracza wynagrodzenia sędziów, prokuratorów i pracowników rządowo-administracyjnych.

Dzięki wyjątkowej ofercie naszego Renomowanego Państwowego Uniwersytetu Medycznego mogą Państwo zostać Studentami Medycyny szybko, bezstresowo, i bez uciążliwych formalności, wystarczy jedynie wysłać e-mailowo skany dokumentów:

  1. Świadectwa ukończenia Liceum
  2. Świadectw maturalnych
  3. Pierwszej strony paszportu
  4. Oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych celem rekrutacji na BSMU z podaniem adresu korespondencyjnego i tel. kontaktowego
  5. Rozmowy telefonicznej z naszym przedstawicielem rekrutacyjnym w dogodnym dla Państwa terminie.

BSMU.Rekrutacja@mail.com

Wychodząc wobec oczekiwań naszej coraz liczniejszej Polskojęzycznej społeczności studentów medycyny, ograniczyliśmy nasze wymagania rekrutacyjne tylko i wyłącznie do posiadania min 30% Matury rozszerzonej z Chemii i Biologii.

Dla osób nie spełniających powyższego kryterium, gorąco polecamy nasz „0” rok przygotowawczy do podciągnięcia ogonów z przedmiotów podstawowych i doszlifowania wybranego przez Państwo języka nauczania.

O przyjęciu na studia decyduje – kolejność złożonych wniosków!

Dlatego, zaznaczymy, że chociaż i posiadamy na Uniwersytecie aż 4 duże wydziały lekarskie – Liczba miejsc jest ograniczona!!!

Celem odpowiedzi na Państwa pytania, a także zapoznania się z naszym Uniwersytetem, warunkami rozkwaterowania studentów, regionem, miastem itd. – zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej:

kieruneklekarski.com

Proponujemy również kontakt telefoniczny z naszym przedstawicielem rekrutacyjnym:

+48 517 859 700